Hangi Şikayet için Hangi Doktora Gidilir?

Hangi şikayet için hangi doktora gidilir, hangi şikayet için hangi bölüme başvurulur, hangi şikayetler için hangi branşlardan randevu alınır gibi kafalarda problem oluşturan birçok soruya bu sayfayı hazırlayarak açıklık getirmek istedik. Bu sayfada çeşitli sebepler nedeniyle hastalanan bireylerin hangi sağlık kuruluşuna gitmesi gerektiği, hangi sağlık profesyonellerine başvurması gerektiği ile ilgili birçoğu tarafımca yazılmış ve tamamı kontrolümden geçmiş detaylı yazılar mevcuttur.

Sayfanın en altında yer alan yorum bölümüne sorunuzu yazabilir ve tarafımca cevaplanmasını bekleyebilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağım.

Hemen Buraya Tıklayarak Şikayet Listesine Ulaşabilirsiniz. Kategoriden şikayetinizi bulup ilgili bölümü bulabilirsiniz. Eğer bununla uğraşmak istemiyorsanız alt tarafta bulunan yorum bölümünüze şikayetinizi olabildiğince detaylı bir şekilde yazınız.

“Hangi Şikayet için Hangi Doktora Gidilir?” üzerine 2 yorum

  • Selamlar Abdulkadir Bey, öncelikle geçmiş olsun.
   Boyunuz farklı birçok kritere göre değerlendirilmeli ve ona göre konuşulmalıdır. Bu kriterlerin belirlenmesi ve ilk değerlendirmesi için başlangıç olarak aile hekiminize gitmenizi öneririm.
   Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

   Cevapla

Yorum yapın