Doktordan Haberler, engelli bireylerde dahil olmak üzere tüm bireylerin en iyi şekilde fayda sağlayacağı bir platform oluşturmayı taahhüt eder. Engelli bireyler için geliştirilen teknoloji erişebilirliği standartlarına uyum sağlamak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. World Wide Web Konsorsiyumu tarafından geliştirilen “Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri” ya da diğer adıyla WCAG 2.0 ‘ı sürekli olarak takip ediyor ve güncellemelerimizi ona göre yapıyoruz.

Bunlara ek olarak bazı durumlarda bazı içeriklerimizi taşınabilir belge formatında (PDF) üretiyoruz. Bu dosyalara ücretsiz ve hızlı bir biçimde ulaşmak için Adobe Reader programını indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Herhangi bir şekilde sitemizin bir bölümünde yer alan içeriğe erişim zorluğu çekiyorsanız bunu iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize en hızlı şekilde bildiriniz. Düzenlemeler 24 saat içerisinde işleme alınacaktır. Eğer iletişim sayfamıza ulaşamıyorsanız “erhan.yavuz@saglik.gov.tr” mail adresini kullanabilirsiniz.