Doktordan Haberler ailesi olarak yayınlarımızda bulunan herhangi bir metin, görsel veya diğer formattaki içerikleri telif hakkını bizden almaksızın ticari amaçlarla yayınlamanıza müsaade etmiyoruz.

Web sayfamızda bulunan içerikleri, sitemizden alındığını belirgin şekilde gösteren bir bağlantı veya referans eklemeniz halinde kullanabilir veya çoğaltabilirsiniz. Belirttiğimiz bu kurala uyduğunuz sürece tüm içeriklerimizi kopyalayabilir, çoğaltabilir ve tercüme edebilirsiniz.

Sitemizden yararlanıp yazılarımızda birkaç küçük değişiklik yapmak ya da kendi kelimelerinizle yeniden yazmak, yazıyı sizin yapmaz. Eğer yazımızı paylaşma ihtiyacı duyacak kadar beğendiyseniz lütfen orjinal yazıya doğrudan bağlantı vererek saygı duyduğunuzu gösterin.

Bu hususta dikkat etmeniz gereken Doktordan Haberler markasının sizin ürettiğiniz içeriği onayladığını ya da desteklediğini gösteren ibare eklememeniz gerektiğidir. Bu tipte uygunsuz kullanımlar tespit edilir edilmez ilgili makamlara başvurularak tüm yasal haklar kullanılır.