Yorum Politikası

Doktordan Haberler’de yazıların alt kısmında bulunan yorum bölümlerinin kullanılması ilgili yazarlar tarafından teşvik edilir. Çünkü siz değerli ziyaretçilerimiz Doktordan Haberler projesini özel yapan şeyin en büyük parçalarından birisiniz. Açık, dürüst ve saygılı bir biçimde diğer kullanıcılarla fikir alışverişlerinde bulunabilir, tıbbi düzeyde olmayacak şekilde bilgi takası yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yapabileceğiniz tüm yorumların kişisel bilgilerinizle beraber saklanacağını unutmayın.

Yapacağınız yorumların sitemizin gizlilik politikasına, içerik politikasına, tıbbi sorumluluk reddi kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu web sitesine herhangi bir şekilde yorum bırakmak tüm bu politikaların kabul edildiğinin nihai göstergesidir.

Yorum yaparken lütfen gerçek ad, soyad ve mail bilgilerini kullanın. Takma isim ve bilgi kullanmayın. Bunu yapmanız halinde yorumunuz gereksiz olarak değerlendirilerek silinebilir. Yorumunuzda dil bilgisi kurallarına, imla hatalarına ve büyük küçük harf kullanımına dikkat ediniz.

Doktordan Haberler’de herhangi bir konunun altına yorum yapmadan önce aynı konunun altında yer alan diğer tüm yorumları okuyarak benzer soruların daha önce sorulup sorulmadığına mutlaka bakınız. Benzer sorular yüksek olasılıkla yayınlanmayacaktır.

Eğer yorumunuz herhangi bir platforma ait izinsiz kullanım içererek telif hakkına giriyorsa bildirimin ardından kaldırılır, düzenlenir ya da silinir.

Doktordan Haberler’in yorum bölümüne kolayca yazılar yazabilmek için Gravatar‘a kaydolabilirsiniz. Kolayca yapılan kayıt işleminin ardından yorumunuzun yanında resminiz görünecektir. Gravatar yoluyla alınan yorumlar tarafımızca daha hızlı bir biçimde onaylanır.

Yorumlarınızda asla tıbbi tavsiye vermeyin. Gerçek bir sağlık profesyoneli olsanız bile hastayı muayene etmeksizin vereceğiniz bilgilerin hastaya zarar verebileceğini unutmayın. Tıbbi tavsiyeler yalnızca hekim tarafından hastasını muayene ettikten sonra verilmelidir.