Öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ben Dr. Erhan Yavuz. 2016 yılında Doktordan Haberler projesini başlattım. Ben ve benim gibi sağlık profesyoneli arkadaşlarımla beraber zaman içinde doktordanhaberler.com sitesi üzerinde profesyonel seviyede içerikler üretmeye ve siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye başladık. İçerikleri üretirken kendi bilgi birikimimiz ve pubmed gibi tıbbi makale kaynaklarından yararlandık. Bu noktada hastalıklardan, hastalıkların nasıl teşhis edildiğinden, tedavisinin nasıl yapıldığından bahsettik ve bunu yaparken yeri geldiğinde ilaç isimleri kullandık.

Kendi tıbbi bilgi birikimimizi anlattığımız yazılarda dahil olmak üzere doktordanhaberler.com sitesi üzerinde yer alan içerikleri, sizleri aydınlatmak ve fikir sahibi etmek amacıyla oluşturduk. Bu içeriklerde yer alan bilgileri kullanarak herhangi bir hastalığınızı tedavi etmeye çalışmayınız. Sitede yer alan bilgiler doğrultusunda hastalık tanısı koymaya çalışmayınız.

Sizlerinde tahmin ettiği üzere tıp sürekli güncellenen geniş bir bilimdir. Dün tespit edilen bilgiler bugün yeni çalışmalar neticesinde değişiklik gösterebilir. Bu noktada herhangi bir rahatsızlığınız ya da şikayetiniz varsa mutlaka bir doktora şahsen başvurmalısınız. Doktorunuza muayene olarak tedavileri belirlemeli ve kontrol edilmelisiniz.

Sitemizde yer alan hiçbir bilginin güncelliğini garanti edememekteyiz. Sizler doktordanhaberler.com sitesine girerek bu sitede yer alan hiçbir bilgiyi sağlığınız için kullanmayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu sitede yer alan bilgiler muayene olunarak alınan doktor tavsiyelerinin yerini hiçbir zaman tutmayacaktır. doktordanhaberler.com sitesine girerek aşağıdaki maddeleri kabul edersiniz:

  1. Bu siteden edindiğim bilgiler ışığında hiçbir ilacı kullanmayacağım, önermeyeceğim.
  2. Bu siteden edindiğim bilgiler ışığında hiçbir hastalık için teşhis ya da tanı koymaya çalışmayacağım.
  3. Bu siteden edindiğim bilgiler ışığında hiçbir tedaviyi uygulamayacağım.
  4. Bu siteden edindiğim bilgileri sadece fikir edinmek amaçlı kullanacağım.
  5. Bu siteden edindiğim bilgilerin hekimler tarafından oluşturulmuş olsa dahi güncel olamayabileceğinin bilincindeyim.
  6. Bu siteden edindiğim bilgilerin hekimler tarafından oluşturulmuş olsa dahi doğruluğunun garanti edilemeyeceğinin bilincindeyim.

Bu hususta merak ettiğiniz bir durum var ise bana erhan.yavuz@saglik.gov.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümünde yer alan whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.