Gizlilik Politikası

Gizliliğinize verdiğiniz önemi Doktordan Haberler Ekibi olarak anlıyoruz ve anlayışla karşılıyoruz.

Doktordan Haberler Hangi Bilgileri Topluyor?

Doktordan Haberler, wordpress alt yapısı kullanılarak oluşturulmuş bir blog sitesidir. Bu site günlük dosyalarını (log files) ve bazı kişisel bilgilerinizi toplamaktadır.

Günlük Dosyaları Nedir?

Günlük dosyaları tarayıcınızın çerezleri kullanılarak alınan bir takım bilgilerdir. Çerezleriniz ise IP adresiniz, tarayıcınız, etki alanı adı ve ana makineniz, işletim sisteminiz, siteyi ziyaret ettiğiniz tarih ve saat, ISP veya internet sağlayıcınız gibi bilgilerdir. Birçok web sitesi tarafından kullanılan bu bilgiler alfa sayısal tanımlayıcılar olarak bilinirler ve bilgisayarınızın sitemize bağlanmasına yardımcı olan verilerdir. Bu bilgiler yalnızca izleme ve istatistiksel amaçlı toplanmaktadır.

Hangi Kişisel Bilgiler Toplanır?

Kişisel bilgileriniz ise bir konuya yanıt gönderdiğinizde,ekibimize mail attığınızda, bizimle temasa geçtiğinizde toplanan verilerdir. Kişisel bilgileriniz adınız, soyadınız, mail adresiniz gibi verilerdir. Bu bilgileri sizin robot olmadığınızı anlamak, blogumuza yapılan robot saldırıların önüne geçmek amaçlı istemekteyiz. Üstte yazılan kişisel bilgilerinizi kesinlikle sizinle iletişime geçmek veya üçüncü taraflarla paylaşmak için kullanmıyoruz.

Doktordan Haberler Bu Bilgileri Nasıl Kullanır?

Günlük dosyalarını ve bazı kişisel bilgilerinizi web sitemizi daha ileri taşıyabilmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına topluyor ve işliyoruz.

Reklam Verenler ile Bilgi Paylaşılıyor mu?

Sitemizin reklam alanları reklam verenler tarafından ahlak sınırları çerçevesinde özgürce kullanılmaktadır. Biz Doktordan Haberler Ekibi olarak hiçbir reklam veren ile kullanıcılarımızın bilgilerini paylaşmıyoruz. Ek olarak eğer sitemiz üzerindeki reklam alanlarına tıklayarak farklı bir siteye yönlendirilirseniz doktordanhaberler.com gizlilik politikalarının uygulanmayabileceğini bilmelisiniz.

Çocuklar için Doktordan Haberler

Bu site çocukların anlayamayacağı bazı tıbbi bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçük bireylerin siteyi kullanmak istemesi durumunda ebeveynlerinden destek alması gerekmektedir.

Tüm Kullanıcılara Uyarı

Sitemizde var olan tıbbi veriler,hastalıklarla ilgili bilgiler, bazı reçeteler tamamen eğitim amaçlıdır. Doktorunuza görünüp muayene olmadan kesinlikle bu verilerle işlem yapmayınız. Doktorunuza muayene olmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız ve hiçbir tedaviyi uygulamayınız.

Bize Ulaşın

Gizlilik politikamız ile ilgili endişeleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.