Temel olarak Doktordan Haberler misyonu en güvenilir ve doğru sağlık bilgilerini sizlere sunmaktır. Hedeflerimizin başında sizler için sık uğranan, doğruluğu kanıtlanmış tıbbi bir bilgi bankası oluşturmak bulunmaktadır. Yüzlerce farklı konuda siz değerli ziyaretçilerimize içerikler üretmeye hazırız ve devam ediyoruz.

İçerik politikamız hakkında daha detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için hemen gizlilik politikası sayfasına gidebilirsiniz.

Doktordan Haberler Kaynak Gösterir !

Doktordan Haberler ekibi olarak içerik hazırlarken mutlaka ziyaretçilerimizin arayabileceği sorunlara yönelik başlıklar buluyoruz. Araştırmalarımız için The National Center for Biotechnology, Medscape, Google Scholar, National Institutes of Health, National Organization for Rare Disorders gibi kaliteli ve doğruluğu kanıtlanmış tıbbi kaynaklardan yararlanıyoruz.

Doktordan Haberler güvenilir bir bilgi kaynağıdır.

Türkiye’de şöyle bir internet ortamını ve bilgi kirliliği seviyesini düşünün. Doktordan Haberler bilgi kirliliği yüksek böyle bir ortamda haliyle güvenilirliğiyle öne çıkıyor. Ayrıca adalet, doğruluk, nesnellik ve sorumluluk gibi önemli ilkelerden kesinlikle ödün vermiyoruz.

İçerikler Doktor Kontrolünden Geçer !

Üretilen içeriklerin tamamına yakını doktorlar tarafından oluşturulur. Hekimlerden oluşan içerik kadromuz içeriklerini üretir. İçerikler yayına alınmadan önce son kez doktor kontrolünden geçer ve yayına alınır. İçeriklerimiz “güvenilir makale” statüsündedir.

doktordanhaberler güvenilir makale
Sizin için sitemizdeki içerikler düzenli olarak kontrol edilir.

Ayrıca Doktordan Haberler, kar amacı gütmeyen eğitim kurumları ve çeşitli kuruluşlar ile halkın bilinçlendirilmesi için birlikte çalışır.

Alanında Uzman Yazarlar

Sitemizde alanında uzman yazarlar ve doktorlar sağlık kategorili bilgi paylaşımları yapmaktadır. Dilerseniz hemen aşağıdaki linke tıklayarak uzman doktor ekibimizi inceleyebilirsiniz.

—> Yazarlarımız