( Tıbbi Kontrol : Bu yazı tıbbi açıdan Dr. Erhan Yavuz tarafından kontrol edilmiştir. )

Şeker Hastası Erkek Baba Olabilir mi?

Şeker Hastası Erkek Baba Olabilir mi?

Şeker Hastası Erkek Baba Olabilir mi? sorusu son dönemlerde internet ortamında sıkça aranan sorulardan bir tanesi. İnsanlar diyabet hastası erkeğin çocuğu olur mu, şeker hastası bir erkeğin çocuğu olur mu, şeker hastası erkekle evlilik, şeker hastası erkeklerin çocuğu olur mu, şeker hastası olan erkeğin çocuğu olur mu, diyabet hastalarının çocuğu olur mu, gibi bir çok arama yapmaktalar.Bu yazımızda bu konuya açıklık getirmeye çalışacak ve sizlerden gelen soruları yanıtlamaya çalışacağız.

seker hastasi erkek baba olabilir
Şeker hastası erkek baba olabilir mi ile ilişkili görsel.

Bu sorunun cevabı kesin olmakla beraber nettir :

Şeker Hastası Erkek Baba Olabilir.

Şeker hastası erkek ve şeker hastası bayan hayatını birleştirdiğinde çocukları olabilir. Kısırlık mevcut olmadığı sürece bunun önünde hiçbir engel bulunmamaktadır.

Peki Ne Gibi Sorunlar Olabilir?

Bu tarzda şeker hastası insanların evliliklerinden doğan çocuklarda da şeker hastalığı çıkma olasılığı oldukça yüksektir.Anne ve baba diyabetli olduğunda şeker hastalığı çıkma oranı yüzde 30 yüzde 40 lara kadar yükselmektedir.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabiirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağım.

“Şeker Hastası Erkek Baba Olabilir mi?” üzerine bir yorum

Yorum yapın