Püstül Nedir?

Tıbbi Kontrol : Bu yazı tıbbi açıdan Dr. Erhan Yavuz tarafından kontrol edilmiştir. ✔️ İçerik Politikası

Püstül Nedir?

Püstül, irinli deri kabarcığı anlamına gelmektedir.Tıp dilinde çokça kullanılan kelimelerdendir.   
Pansitopeni Nedir? okumak için tıklayınız. doktordanhaberler

Bu makale, bir doktor tarafından yazılmış ve profesyonelce incelenmiştir. Sağlık ve tıp alanında genel bilgilendirme amacı taşır ancak kişisel tıbbi önerilerin yerine geçmez. Özel sağlık durumlarınızı değerlendirmek ve tedavi seçenekleri hakkında bilgi almak için lütfen bir sağlık kuruluşuna başvurun. Profesyonel sağlık ekibimizi incelemek ve editöryal sürecimiz hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.
Photo of author

Dr. Erhan Yavuz

Diploma - Sertifika - Özgeçmiş

2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim hayatımı tamamladım. İlk görev yerim olan Erzurum'un Narman ilçesinde Narman İlçe Devlet Hastanesi'ne atandığımda zorlu günler benim için başladı. Acil serviste doktor olarak çalışmak, canlara dokunmak güzeldi ancak kendimi tekrarlamaya başladığım hissi beni rahatsız ediyordu. Başarılı işler yapmanın ötesinde daha fazla kişiye ulaşmak ve kitlelere seslenmek gerektiğini düşünmüştüm hep. İşte tam da bu düşünceli zamanlarda atıldı temelleri Doktordan Haberler'in. Ben farklı farklı devlet hastanelerinde, sağlık kurumlarında gezerken bloğum dediğim bu siteden her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeye başladım. 2024'e girdiğimiz bu günlerde artık her gün binlere ve onbinlere ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Bıkmadan usanmadan ziyaretçilerimin sorduğu sorulara doktor kimliğimle cevap vermeye devam edeceğim. Yüzbinlere, milyonlara ulaşmak dileğiyle :)

Sitemize yorum yazarak Yorum Politikası kurallarını kabul etmiş sayılırsınız. Yorumlarınızda asla tıbbi tavsiye vermeyin. Gerçek bir sağlık profesyoneli olsanız bile hastayı muayene etmeksizin vereceğiniz bilgilerin hastaya zarar verebileceğini unutmayın.

“Püstül Nedir?” üzerine 2 yorum

 1. Erhan Bey Merhaba, Karayazı da 13 yıl önce eşimle görev yapmıştık. Hastane inşaatına biz oradayken başlanmıştı. Şimdi öğrencilerim için deride görülen hastalıkları araştırırken sizin blogunuzu gördüm ve yazmak istedim. Yaptığınız iş çok kutsal, özellikle bu pandemi sürecinde Allah sizin ve tüm sağlıkçı kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Bir sağlıkçı olarak başladığım görevime,şu an bir eğitimci olarak devam ediyorum ancak her zaman dualarımızdasınız 🤲🏻 Biz Karayazı’dan güzel dostluklarla ayrıldık.Size başarılar diliyorum.. Allah’a emanet olun.

  Yanıtla
  • Merhabalar Yeşim Hanım, selamlar.
   Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Karayazı kıymetini bilen için çok güzel bir yer. Pandemi süreci gerçekten sadece sağlıkcılar için değil hepimiz için oldukça zorlu geçiyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
   Hayatınızda başarılar dilerim. Kendinize iyi bakınız 🙂

   Yanıtla

Yorum yapın