Püstül Nedir?

Tıbbi Kontrol : Bu yazı tıbbi açıdan Dr. Erhan Yavuz tarafından kontrol edilmiştir. ✔️ İçerik Politikası

Püstül Nedir?

Püstül, irinli deri kabarcığı anlamına gelmektedir.Tıp dilinde çokça kullanılan kelimelerdendir.   
Pansitopeni Nedir? okumak için tıklayınız. doktordanhaberler

Photo of author

Dr. Erhan Yavuz

2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim hayatımı tamamladım. İlk görev yerim olan Erzurum'un Narman ilçesinde Narman İlçe Devlet Hastanesi'ne atandığımda zorlu günler benim için başladı. Acil serviste doktor olarak çalışmak, canlara dokunmak güzeldi ancak kendimi tekrarlamaya başladığım hissi beni rahatsız ediyordu. Başarılı işler yapmanın ötesinde daha fazla kişiye ulaşmak ve kitlelere seslenmek gerektiğini düşünmüştüm hep. İşte tam da bu düşünceli zamanlarda atıldı temelleri Doktordan Haberler'in. Ben farklı farklı devlet hastanelerinde, sağlık kurumlarında gezerken bloğum dediğim bu siteden her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeye başladım. 2021'i bitirdiğimiz bu günlerde artık her gün binlere ve onbinlere ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Bıkmadan usanmadan ziyaretçilerimin sorduğu sorulara doktor kimliğimle cevap vermeye devam edeceğim. Yüzbinlere, milyonlara ulaşmak dileğiyle :)

“Püstül Nedir?” üzerine 2 yorum

 1. Erhan Bey Merhaba, Karayazı da 13 yıl önce eşimle görev yapmıştık. Hastane inşaatına biz oradayken başlanmıştı. Şimdi öğrencilerim için deride görülen hastalıkları araştırırken sizin blogunuzu gördüm ve yazmak istedim. Yaptığınız iş çok kutsal, özellikle bu pandemi sürecinde Allah sizin ve tüm sağlıkçı kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Bir sağlıkçı olarak başladığım görevime,şu an bir eğitimci olarak devam ediyorum ancak her zaman dualarımızdasınız 🤲🏻 Biz Karayazı’dan güzel dostluklarla ayrıldık.Size başarılar diliyorum.. Allah’a emanet olun.

  Cevapla
  • Merhabalar Yeşim Hanım, selamlar.
   Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Karayazı kıymetini bilen için çok güzel bir yer. Pandemi süreci gerçekten sadece sağlıkcılar için değil hepimiz için oldukça zorlu geçiyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
   Hayatınızda başarılar dilerim. Kendinize iyi bakınız 🙂

   Cevapla

Yorum yapın