Pozitron Emisyon Tomografi Görüntüleme Klinik Uygulamaları

Tıbbi Kontrol : Bu yazı tıbbi açıdan Dr. Erhan Yavuz tarafından kontrol edilmiştir. ✔️

Pozitron Emisyon Tomografi Görüntüleme Klinik Uygulamaları

Pozitron Emisyon Tomografi Görüntüleme Klinik Uygulamaları, 1 mayıs 2013 tarihinde sağlık bakanlığı tarafından yayımlanmıştır. Bu versiyon 2016 güncellemelerini de içermektedir. Aşağıdaki resimden dokümanın bir örneğine bakabilirsiniz:

pozitron-emisyon-tomografi-goruntuleme-klinik-uygulamalari
Pozitron Emisyon Tomografi Görüntüleme Klinik Uygulamaları ile ilişkili görsel.

Dokümanın orjinal halini aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

doktordanhaberler indir


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağım.

Photo of author

Dr. Erhan Yavuz

2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim hayatımı tamamladım. İlk görev yerim olan Erzurum'un Narman ilçesinde Narman İlçe Devlet Hastanesi'ne atandığımda zorlu günler benim için başladı. Acil serviste doktor olarak çalışmak, canlara dokunmak güzeldi ancak kendimi tekrarlamaya başladığım hissi beni rahatsız ediyordu. Başarılı işler yapmanın ötesinde daha fazla kişiye ulaşmak ve kitlelere seslenmek gerektiğini düşünmüştüm hep. İşte tam da bu düşünceli zamanlarda atıldı temelleri Doktordan Haberler'in. Ben farklı farklı devlet hastanelerinde, sağlık kurumlarında gezerken bloğum dediğim bu siteden her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeye başladım. 2020'yi bitirdiğimiz bu günlerde artık her gün binlere ve onbinlere ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Bıkmadan usanmadan ziyaretçilerimin sorduğu sorulara doktor kimliğimle cevap vermeye devam edeceğim. Yüzbinlere, milyonlara ulaşmak dileğiyle :)

Yorum yapın