Aile Hekimi Değiştirme Dilekçesi

0
618

Aile Hekimi Değiştirme Dilekçesi Nedir?

Aile Hekimi Değiştirme Dilekçesi konusuna geçmeden önce kısa kısa birkaç bilgi verelim. Bilindiği üzere 2010 yılında aktif olarak uygulanmaya başlayan aile hekimliği uygulaması yavaş yavaş oturmaya başlamıştır ancak bazı durumlarda bireyler aile hekimlerini değiştirmek isteyebilirler.Bu durumlarda aile hekimi değiştirme dilekçesi doldurup ilgili kuruma vermeleri gerekmektedir. Bu tıbbi belgenin aranan diğer isimleri şunlardır:

  1. Aile Hekimi Değiştirme Formu
  2. Aile Hekimi Değiştirme Dilekçesi
  3. Aile Hekimi Değiştirme Talep Formu
  4. Aile Hekimi Değiştirme Talep Dilekçesi
aile hekimi degistirme dilekcesi
Aile hekimi değiştirme dilekçesi ve talep formu ile ilişkili görsel.

Aile Hekimi Değiştirme Dilekçesi Nereye Verilir?

Aile hekimi değiştirme dilekçesinde istenen bilgiler eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra formu aldığınız aile sağlığı merkezine teslim edebilirsiniz.

Aile Hekimi Değiştirme Dilekçesi Nereden Alınır?

Aile hekimi değiştirme dilekçesine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak e devlet sistemi size bir dilekçe örneği verecektir. İndirdiğiniz dilekçelerde ilgili bölgeleri düzenlemeniz gerekmektedir. Bunun yerine bağlı olduğunuz aile hekimliğine ait dilekçeleri doğrudan kullanabilirsiniz.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağım.

Avatar
Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde Eğitimimi Sürdürmekteyim. Bana erhanyavuz@mail.com veya instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Lütfen tıbbi sorularınızı olabildiğince konu altlarındaki yorum bölümlerinden sormaya özen gösteriniz.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here