Sorunlarınızı Bize Bırakın : Çekmeköy Psikolog

0
85

Firmamız, yılların verdiği deneyim ile verdiği Çekmeköy psikolog hizmetinde, dünyada en çok kullanılan ve sonuçları kanıtlanmış yöntemleri uyguluyor. Bünyemizde bulunan tüm personelimiz, konusunda uzmanlaşmış ve yılların tecrübesi ile profesyonelleşmiş psikologlardan oluşuyor. Firmamızda; bireysel ve çift terapisti, çocuk psikologu, aile psikologu ve ergen psikologu bulunuyor. Bize aktardığınız konu ve sorunlar kesinlikle üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz ve terapiler ile tedaviler, yüzde yüz gizlilik içinde gerçekleşir.

Firmamızda Uygulanan Terapi Çeşitleri

Firmamızın uyguladığı çocuk ve ergen terapisi kapsamında; bağlanma sorunları, uyku düzeni bozuklukları, kıskançlık, yemek ve tuvalet eğitimi, alt ıslatma, geç konuşma ve düzgün konuşamama, okula uyum ve sınav stresi gibi bu yaşlarda yaşanabilecek tüm sorunlar ile ilgili danışmanlık hizmeti veriyoruz. Danışmanlık hizmeti vermeden önce ebeveyn ve çocuklardan bilgi alıyor, sorunların kaynağı ve başlangıcı bulunuyor ve sorunları bilimsel yöntemlerle, aile ve çocukla beraber olarak çözüyoruz.

Bireysel Terapi kapsamında; panik ve anksiyete bozuklukları, depresyon, fobiler, bozukluklar (yeme, uyku ve öz güven gibi), stres ve bağımlılıklar gibi konularda yardımlarda bulunuyoruz. aile terapisinde özellikle; aile içinde oluşan iletişim bozuklukları veya iletişim yokluğu, çatışmalar, ihmal ve çocuk sahibi olamamanın verdiği ruhsal problemler, evlilik ve çift terapisinde ise toplumda en çok karşılaşılan; aldatma, cinsel problemler, boşanma, güven ve uyum problemlerini, denenmiş yöntemlerle çözmeye çalışıyoruz.

Firmamız cinsel terapi konusunda ise dünya çapında yaygın problemler olan; cinsel isteksizlik, uyarılma ve sertleşme sorunları, vajinusmus, erken boşalma ve orgazm ile ilgili sorunlar hakkında çözümler buluyor.

Firmamızın Diğer Hizmetleri

Firma olarak tüm dünyadaki bu konu üzerinde yapılan araştırmaları ve uygulanan teknikleri sürekli olarak inceliyor ve kişiye özel olarak benzer vakalarda bu teknikleri uyguluyoruz. Ayrıca, dünya genelinde geçerliliği kabul edilen, WISC-R / WISC-4, dikkat testleri ve gelişim testleri gibi birçok testi uygulayarak, sorunlara bilimsel tanı koyarak, çözümlere ulaşmaya çalışıyoruz. Firmamız ayrıca birçok kurum ve kuruluşa da (ana okulları, firma ve şirketler gibi) kurumsal danışmanlık hizmeti veriyor. Uzman personelimizin uyguladığı teknikler ve yaklaşımlar sonucunda, konuşma ve dil bozukluğu konusunda oldukça yüksek oranda başarı sağlıyoruz.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here