Soğuk Lazer Epilasyon

0
153

Acısız ve Ağrısız Epilasyonla İstenmeyen Tüylere Son!

lazer epilasyon nedir

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon vücutta bulunan tüylerin tamamen yok edilmesini sağlayan bir teknolojidir. Belirli bölgelere yapılan lazer uygulaması sayesinde istenmeyen tüyler yok edilerek tekrar oluşması engellenmektedir. Yapılan tıbbı araştırmalar sonucunda vücutta bulunan tüylerin tamamen yok edilmesinin kişilere hiçbir zararı bulunmamaktadır, bu sebeple de geçici yöntemler yerine kalıcı çözüm olan lazer epilasyon oldukça fazla tercih edilmektedir. Yapılan araştırmalara göre 10 kadından 8’i lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere kesin çözüm bulmaktadır.

Buz Lazer Nedir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için soğuk lazer epilasyon olarak nitelendirilen buz lazer acısız, ağrısız bir epilasyondur. Diğer epilasyon yöntemlerinde kişiler acı hissi, yanma hissi sebebiyle tedirginlik yaşadığını ve bu sebeple epilasyon yöntemlerinden kaçındığını belirtmekteydi, bu anlamda geliştirilen en son teknoloji buz lazer ile artık acısız epilasyon mümkündür.

lazer epilasyon

Lazer epilasyon sayesinde seans süreleri en aza indirilmiştir. Diğer yöntemlere göre yarı yarıya azalan seans süreleri seans sayılarını da etkileyerek daha kısa sürede kesin sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Tüm vücut bölgesine yaklaşık 30 dakikada uygulama yapılabilmektedir. Buz lazer cihazı ile başlığındaki buz etkisi sayesinde daha geniş alana uygulama yapılabilmektedir. Seans sürelerinin azalması acı hissinin olmaması ve geniş bölgeye uygulama yapılabilmesi buz lazer teknolojisiyle mümkündür.

Buz Lazer Hangi Bölgelere Uygulanabilmektedir?

Buz lazer epilasyon vücuttaki tüm bölgelere uygulanabilmektedir. Buz lazer sayesinde diğer yöntemlerde oluşabilen yan etkiler ortadan kaldırıldığı için her bölgeye güvenle uygulanabilmektedir. Tüm cilt tipleri için uygun olduğundan buz lazer ile epilasyon yöntemini tercih edebilirsiniz.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here