Sıradışı Beyin Seti

0
208

Yüksek Sanatlar Enstitüsü’nün bilim adamları tarafından hazırlanan Sıradışı Beyin Seti, dünyada ilk niteliği taşıyacak niteliği ile müzik ile zeka gelişimi sahasında bilimsel bir çığır açtılar.

Bilim adamlarının tasarladığı özel teknikler ile hazırlanan, beyin egzersizi niteliği taşıyan müzikler bestelendi. Bu müzikler ile odaklanma, farkındalık, beyni ikiye bölerek kullanma, yaratıcılık yetilerini beslemeyi hedefle zeka gelişimi desteklenmektedir.

Yüksek Sanatlar Enstitüsü bünyesinde bulunan Müzikolog ve Master of Arts ünvanına sahip bilim adamlarının Uluslararası AFAY lisansı ile ürettiği Sıradışı Beyin Seti aynı zamanda AMB ve MA Certificate sahibidir.

Hamilelik dönemindeki annelerden tutun, büluğ çağına kadar gelmiş bireylere kadar kullanılabilen set, herhangi bir ortamda set içindeki müzikler çalınarak kullanılabiliyor. Ders çalışırken veya ödev yaparken odaklanma problemi yaşayan çocuklarda bu setten faydalanabilir. Tam anlamıyla odaklanma mekanızmasını destekleyici tekniklerde içeren bu müzikleri çocuklarınız ders çalışırken evin veya odanın herhangi bir yerinde akıllı telefonunuzdan bile açarak dinletebilirsiniz. Çocukların bir şekilde özel bir konsantrasyon ile birlikte müzikleri dinlemesi gerekmeyen, sadece bulundukları ortamda dahi müzikler çalarken setten faydalanan yapısı ile Sıradışı Beyin Seti, tam anlamıyla bilimsel bir destekleyici diyebiliriz.

Sadece müzik dinleyerek zeka gelişimini destekleyen beyin seti, bilimsel zeka gelişim setlerine nazaran daha düşük bir ücretle enstitünün resmi web sitesi www.yukseksanatlar.com adresinde satılmaktadır.

Anne karnında zeka gelişimini yanlış bilinen “klasik müzik dinleme” eyleminden kurtaran bu bilimsel set ile, klasik müziğin yaratabileceği anksiyete (kaygı, tedirginlik) vb. huzursuzlukları tamamen ekarte etmektedir.

Endorfin hormonu salgılamayı tetiklemeyi hedef alan müzikal armonik teknikleri içerisinde barındıran bu set, anne karnında veya sonraki dönemde büluğ çağına kadar rahatlatıcı etkisi ile de müziğin insan ruhuna olumlu etkilerinin tamamının kullandığı dünyada ki ilk bilimsel zeka gelişim setidir.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here