Sinus paranalis Nedir?

Tıbbi Kontrol : Bu yazı tıbbi açıdan Dr. Erhan Yavuz tarafından kontrol edilmiştir. ✔️ İçerik Politikası

Sinus paranalis Nedir?

Sinus paranalis, Etçillerde anüsün çevresindeki bezsel kese anlamına gelmekle beraber tıpta sıkça kullanılan bir terim olduğu bilinmektedir.   
doktordanhaberler

Photo of author

Dr. Erhan Yavuz

2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim hayatımı tamamladım. İlk görev yerim olan Erzurum'un Narman ilçesinde Narman İlçe Devlet Hastanesi'ne atandığımda zorlu günler benim için başladı. Acil serviste doktor olarak çalışmak, canlara dokunmak güzeldi ancak kendimi tekrarlamaya başladığım hissi beni rahatsız ediyordu. Başarılı işler yapmanın ötesinde daha fazla kişiye ulaşmak ve kitlelere seslenmek gerektiğini düşünmüştüm hep. İşte tam da bu düşünceli zamanlarda atıldı temelleri Doktordan Haberler'in. Ben farklı farklı devlet hastanelerinde, sağlık kurumlarında gezerken bloğum dediğim bu siteden her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeye başladım. 2021'i bitirdiğimiz bu günlerde artık her gün binlere ve onbinlere ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Bıkmadan usanmadan ziyaretçilerimin sorduğu sorulara doktor kimliğimle cevap vermeye devam edeceğim. Yüzbinlere, milyonlara ulaşmak dileğiyle :)

“Sinus paranalis Nedir?” üzerine bir yorum

  1. Hocam oncelikle kolay gelsin. Benim arkadasima bugün paranizal sinus teşhisi konuldu ilaç tedavisine başlandı ama ilerledgi icin iyilesme olasılığı yok sadece azalma olunr denildi. Ameliyat gerekiyor denildi ama biz hastalgn neyden kaynakli oldgnu veya gercekten iyileşmeme durumu olup olmadgni bilmek istyrz. Yada risklerni. Çünku daha 24 yasinda kendisi gereken neyse yapilsin ve iyilessn istiyoruz bizi bilgilendirrseniz çok sevinirm smdiden tesekkur ederm

    Cevapla

Yorum yapın