Sertleşme Sorununa Ameliyatsız ve İlaçsız Tedavi Çözümü

0
99

Sertleşme Sorununa Ameliyatsız ve İlaçsız Tedavi Çözümü

Sertleşme Sorunu, erkeklerin özellikle psikolojik olarak etkisi altında kaldığı ve kolay paylaşamadığı önemli sağlık sorunlarının başında gelmektedir. Birçok sorunu da beraberinde oluşturabilen bu önemli durum, alternatif yollarla tedavi edilmeye çalışılarak hatalar zinciri oluşturulmaktadır. Günümüzde Amerika ve Avrupa’da başarıyla uygulanan ve klinik olarak tavsiye edilen Şok Dalga Tedavisi ile Sertleşme Sorunu etkili olarak aşılabilmektedir. Bunun için yapılması gereken Asta Medikal tedavi merkezlerinden alacağınız randevuyla, uygulanacak tedaviye başlamanızdan geçiyor. Şok Dalga Tedavisi, Türkiye’de de uygulanmaya başlanan ve erkeklerin korkulu rüyası olan sertleşme sorununa, ameliyatsız ve ilaç kullanmadan çözüm sunan oldukça etkili yeni nesil bir tedavi yöntemidir.

Penise uygulanan şok dalga tedavisi ile başta sertleşme sorunu olmak peyronie hastalığı ve kronik prostatit gibi ürolojik sorunlar tedavi edilebilmektedir. Sertleşme sorunu, sağlık sorunları nedeni ile olabileceği gibi, kalp hastalığı, şeker hastalığı nedeni ile de oluşabilmektedir. ESWT şok dalga tedavisi, özellikle ameliyatsız uygulanıyor olması ve komşu organlara her hangi bir zarar vermemesi nedeni ile tercih edilmektedir. Aynı gün içerisinde hastanın işine devam edebiliyor olması da büyük bir avantaj olarak sayılabilir. Ancak bu tedavi tek seferde değil hastanın durumuna göre 6 ile 12 seanslara bölünerek ayakta tedavi yöntemi ile uygulanmaktadır.

ESWT Şok Dalga Tedavisini Gençlerde Uygulayabilir.

Yeni nesil ESWT şok dalga tedavisi sayesinde, kişinin yaşı fark etmeksizin, belirlenecek olan tedavi sürecine göre kısa sürelerde tedavi alması sağlanmaktadır. Ürolog doktorların kontrolünde gerçekleşen, bu yeni nesil tedavi, belirli seanslarda penise akustik şok dalgaların gönderimi ile gerçekleştirilmektedir. Tedavi ileri yaştaki hastalar için olduğu gibi, 30lu yaşlardaki genç erkekleri içinde ilerleyen yaşlarda sorunun oluşmaması ve daha yüksek ve kaliteli cinsel yaşam için uygulanabilmektedir. Tedavinin ülkemizde Asta Medikal tedavi merkezlerinde de uygulanıyor olması, Türk erkekleri için büyük bir avantaj oluşturmuştur.

Şok Dalga Tedavisi Asta Medikalle Size Çok Yakın

Her açıdan etkin olan ve belli ürolojik rahatsızlıklarda tercih edilen şok dalga tedavisi, günümüz modern tıbbın, ürolojik rahatsızlıklara sunduğu en yenilikçi tedavileri arasında yer almaktadır. Şok dalga tedavisi ile başta sertleşme sorunu olmak üzere, peyronie hastalığı ve kronik prostatit sorunlarına da çözüm sunan yeni nesil bir tedavi var. Tedavinizi başlatabilmeniz ve daha detaylı bilgi alarak, sağlıklı mutlu bir cinsel yaşam için, Asta Medikal web sitesi olan www.astamedikal.com  linkini mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here