Sabo Terlik

0
56

Gün içerisinde vaktinin çoğunu ayakta geçirmek zorunda olanlar ve ayak sağlığına dikkat edenlerin tercih ettiği ortopedik sabo terlikler rahatlık ve yüksek konfor vadeder. Hem erkek hemde kadınlar için üretilen bu terlik modelinde koku ve sıkma gibi sorunlar asla görülmez. Her renk ve boyut seçeneği bulunan bu terlikler hakiki deriden üretilir.

sabo terlik desenleri
Sabo terlik desenleri ve modellerini incelemek için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çeşitli renk seçenekleri hem tüm elbiselerinizle uyum içerisinde giyinmenizi sağlar hem de şık görüntüsü ile çevrenizdekileri büyüler.

Sabo Terlik Modelleri

Özellikle terliklerin ön kısımlarının kapalı olması bazı kullanıcılarda havasız kalarak koku oluşturma gibi sorunlara sebebiyet vereceği endişesi uyandırmaktadır. Oysa terliklerin kapalı olarak görünen ön kısımlarında gözenekler vardır ve bunlar siz farkında olmasanız bile devamlı bir hava akışı sağlar.

Sabo terlik taban çeşitleri kullanıcının ihtiyacına göre değişiklik gösterebilmektedir. Klasik taban modelleri, dolgu taban modelleri ve ekstra taban modelleri ile her türlü ihtiyaca cevap vermeye çalışıyoruz. 

Biz Labor Medikal Tekstil olarak kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına elimizden geleni yapıyor ve çabalıyoruz. 

Sabo Terlikte Kalite : Labor Teks

1979 yılından bu yana hiç durmadan üretime devam ediyor ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Dünya genelinde ISO 9001:2000 – TÜRKAK – CE gibi kalite standartlarına sahip olan Labor Teks, imal ettiği ürünleri tüm Türkiye’ye ve dünyaya ulaştırıyor. 

Sizde sabo terlik desenleri ve sabo terlik modellerini incelemek için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz  :   https://www.labortekstil.com.tr/kategori/sabo-terlik#labels=163-2

Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağım.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here