Online Market Alışverişi Artık Çok Kolay!

0
51

Toptan yapılan market alışverişlerini daha ekonomik fiyatlarla yapabilmeniz amacıyla kurulmuş olan Kolivar Online Market, evinizden çıkmadan bilgisayarınızın başından sipariş vermenizi sağlıyor. Üstelik market alışverişi için gerekli tüm ürünler bir arada. Kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un her noktasına teslimat yapıyor  ve marketi ayağınıza getiriyoruz.

Kolivar ile alışveriş yapmak artık çok daha keyifli.

Neden Kolivar’dan Alışveriş Yapmalıyım?

Bunun sorunun cevabı oldukça basit. Artık alışveriş yapmak için tüm marketi dolaşıp kasada uzun süreler bekleme devri bitti. Kolivar ile istediğiniz zaman sipariş verin ve tek tıkla ödemenizi saniyeler içerisinde gerçekleştirin.

Aldığınız ürünleri eve taşıma derdi olmaksızın kapınıza kadar getiriyor ve müşterilerimize hem zaman tasarrufu yaptırıyor hemde günlük yaşantılarını kolaylaştırıyoruz. Üstelik sadece 99 TL alışveriş yapan herkesten hiçbir taşıma ücreti talep etmiyor ve ücretsiz getiriyoruz.

Kolivar ekibi olarak ürünlerimizi müşterilerimiz için özenle seçiyoruz. Hiçbir zahmete girmeden üst düzey hizmet alabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. 

Ekonomik Online Marketçilik Anlayışı

Diğer online alışveriş marketlerinden farklı olarak özellikle büyük boy ürünleri almanızı tavsiye ediyor ve bu ürünlerin fiyatlarını elimizden geldiğince uygun tutuyoruz.

Kolivar ile büyük boy , büyük rahatlık demek.

Tamemen müşteri menuniyeti odaklı çalışmalar yaparak İstanbul’un tam 32 farklı ilçesinde ürünleri ayağınıza getiriyoruz.

Kolivar’a Nasıl Ulaşabilirim?

Kolivar Market’e bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan 7/24 ulaşmak mümkün. Tek yapmanız gereken www.kolivar.com adresine girmek ve ürünleri sepete eklemek.

Merak ettikleriniz veya sormak istedikleriniz için hemen  0 (850) 532 99 47 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve müşteri temsilcimizden cevap alabilirsiniz.

Şimdi herkes Kolivar’da alışverişte. Sen nerdesin !


Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here