Nöroendokrinoloji Nedir?

2
164

Nöroendokrinoloji Nedir?

Nöroendokrinoloji, sinir sistemiyle iç salgı bezleri arasındaki ilişkileri konu alan bilim dalı anlamında kullanılır.Tıpta sık olarak kullanılan terimlerden biridir.   

doktordanhaberler

Avatar
Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde Eğitimimi Sürdürmekteyim. Bana erhanyavuz@mail.com veya instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Lütfen tıbbi sorularınızı olabildiğince konu altlarındaki yorum bölümlerinden sormaya özen gösteriniz.

2 Yorum

  1. Hocam yıllardır psikiytride çözüm arayan bir hastayım.Çok dirençli anksiyetem var.klasik antidepresan tedavisi tam tersine etki gösteriyor.klozapinle beynimi yatıştırmaktan başka çözüm bulunamıyor.sıkıntım bir ölçüde zayıflıyor ama berbat disforik bir hayata razı olmak durumunda kalıyorum.aklımla bir zorum yok fakat beynimdeki kimyasal düzensizlik bitmiyor son derece kalitesiz bir hayatım var psikiyatriden ümidimi kesmiş durumdayım.uzmanlığınızın benim durumuma yaklaşımı var mıdır? saygılar..

    • Selamlar Ali Bey, öncelikle geçmiş olsun.
      Maalesef Psikiyatri bilimi dışında çözüm aramanızı öneremeyeceğim. Eğer hali hazırda kontrollere gittiğiniz hekiminizden memnun değilseniz farklı hekimlere gidebilirsiniz ancak en doğru bilgileri sizi muayene eden hekiminizden almanız daha doğru olacaktır.
      Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here