Medikal Belgede Doğru Tercümenin Yeni Nesil Adresi: Protranslate.net

0
36

Tıbbi bir belge ya da metni tercüme ettirmek istediğinizde ilk yapacağınız şey muhtemelen internetten tercüman aramak olacaktır. Karşınıza çıkacak yüzlerce tercüman ve tercüme bürosu arasından hangisine güvenebileceğinizi düşünürken yaşadığınız stresi bir kenara bırakın ve Protranslate.net’in sağladığı profesyonel tercüme hizmetini tercih edin.

protranslate doktordanhaberler
Tıbbi çeviride yeni soluk : Protranslate

Online çeviri hizmeti sağlayan Protranslate.net’e tıbbi belge çevirisi siparişinizi iletmek için tek yapmanız gereken web sitemize üye olup, giriş yapıp, çevirisinin yapılmasını istediğiniz belgeyi sisteme yüklemektir. Gerisini sizin için siparişinizin her aşamasını takip eden ekibimize ve tamamı profesyonel olan tercüman kadromuza bırakın. Protranslate.net bünyesine bağlı serbest olarak çalışan yüzlerce tercümandan her birinin kendi uzmanlık alanları vardır, bize iletmiş olduğunuz medikal belgeniz, diline ve içeriğine bağlı olarak en uygun uzman tercümana yönlendirilir. Örneğin; kalp hastalıkları ile ilgili bir belgenin çevirisini istediğinizde, o belge yalnızca kalp hastalıkları uzmanlarına yönlendirilir.

Protranslate.net olarak medikal belgelerin çevirilerinde hataya yer olmadığının bilincinde hareket ederiz. Aynı şekilde anlaşılması zor ya da açık olmayan çevirilerin de kabul edilemez olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden, ilaç prospektüsü çevirisi, tıbbi laboratuvar raporlarının çevirisi, tıbbi cihaz kılavuzu tercümesi, sağlık belgesi tercümesi, reçete çevrisi, cerrahi tercüme, tahlil sonuçlarının çevirisi gibi kritik değer taşıyan belgele siparişleriniz doktor ya da tıbbi eğitim almış tercümanlarımız dışında bir tercümana gönderilmez.

Protranslate.net’in bu kadar çok tercümanla çalışmasının avantajlarından biri teknik konularda çeviri hizmeti sağlarken, çeviriniz konunun uzmanı tarafından yapıldığından metin içindeki terimlerin doğru çevriliyor olmasıdır. Tıbbi belge çevirisi hizmeti, tıbbi makale çevirisi, tez çevirisi ve bunun gibi tıbbi bilgiler içeren belgeler terminolojik hatalara düşülmeden en doğru şekilde tercüme edilir.

Tüm bu avantajlardan faydalanmak ve ihtiyacınız olan medikal çeviriyi en doğru şekilde yaptırıp paranızı boşa harcamamak için tek yapmanız gereken Protranslate.net’e medikal çeviri siparişi vermek. Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz tercüme ofisimizde altmıştan fazla dil seçeneği vardır. Bunun dışında yeminli tercüme, noter onaylı çeviri belgesi ve apostil onayı gibi ek hizmetler de sağlamaktayız. Protranslate.net merkezi İstanbul’da olmasına rağmen Edirne’den Iğdır’a, Türkiye’nin her noktasına medikal çeviri hizmeti verebilmektedir. Sipariş ettiğiniz tıbbi belge çevirileri tamamlandıktan sonra isterseniz e posta yoluyla isterseniz de kargo yoluyla size ulaştırılır. Kelimesi 0,15 TL’den başlayan fiyatlarıyla Protranslate.net’e haftanı yedi günü günün yirmi dört saati medikal çeviri siparişi verebilirsiniz.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağım.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here