Eğitimin Oyun Şekli

0
87

Sıkıcı sandığınız şirket eğitimleri artık bir oyun kadar keyifli olabiliyor. Şirketler açısından düşünecek olursak ise artık çalışanlarınızın işine ve iş yerine olan ilgisi çok daha fazla ve çok daha canlı olabilir. Zamana ve mekâna bağlı eğitimlerin uğraştırıcı ve sıkıcı olması insanları daha keyifli eğitim süreçleri üretmeye yönlendiriyor. Einstein da bu düşünce ışığında ortaya çıkmış bir oluşum. Firmalar için uzaktan eğitim çözümleri sunan, yenilikçi eğitim çözümü üretim merkezi olarak tanımlayabileceğimiz bu yapı, özellikle İnsan Kaynakları alanında oldukça ses getiriyor ve büyük bir ihtiyaca cevap oluşturuyor. Uzaktan Eğitim kavramının yeni ve çok daha etkili hali ile karşımıza çıkmasının yanında oyunlaştırılmış eğitim çözümlerinin sunulması, Einstein ’ı özel kılıyor. Animasyonlu ve etkileşimli bir eğitim sürecinin tesis edilmesi hem çalışanlara zaman tasarrufu sağlıyor hem şirketlerin yükünü azaltıyor hem de daha verimli sonuçlar alınmasını sağlıyor.

E-Öğrenme adı verilen uzaktan eğitim, belli bir mekân ya da zaman bağlı kalınmasının önüne geçiyor. Oyunlaştırma ise uzaktan eğitimin en eğlenceli yüzü. Fark ettirmeden öğretme ya da eğlenirken öğrenme şeklinde ifade edebileceğimiz bu yöntem, pek çok açıdan fayda sağlıyor. Diğer firmalardan farklı olarak, siz Einstein’ı tercih ettiğinizde, mobil uyumlu ve Motion Graphic ile üretilmiş oyunlaştırma temelli eğitim süreçlerini çalışanlarınız için tesis edebilirsiniz.

E-öğrenme süreci, uzaktan eğitim kavramı, oyunlaştırma, Video Learning(Video Eğitim) ve firmalar için özel eğitim çözümlerinin üretilmesi uzmanlık isteyen bir alanın parçalarıdır. Einstein Genel Müdürü Mert Kestek, “Einstein’ın uzman kadrosu ile profesyonel bir çalışma yürütmekte ve firmalar için özel eğitim çözümleri üretmekte olduğunu” söyledi. Sizin alanınıza ve eğitim amacınıza uygun olarak geliştirilen her bir uzaktan eğitim şekli, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Üstelik bu şekilde eğitimin daha verimli olması da kaçınılmazdır. Siz de çalışanlarınıza yenilikçi sistemler ile eğitimler organize etmek istiyorsanız, Einstein’ı tercih edebilirsiniz. Çağın ve gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği yenilikleri ve kolaylıkları hayatınıza dâhil etmek için geç kalmayın. Siz de gelişimi bu tip kolaylıklar eşliğinde organize edebilirsiniz. Bu işin uzmanları ile görüştüğünüzde, uzaktan eğitimin ne kadar kolay ve de ne kadar faydalı olduğunu anlayacaksınız. Hadi hemen harekete geçin!

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here