Kalender Sağlık

0
66

Kalender Sağlık – Karşıyaka Sağlık ve Medikal Ürünleri ( Toptan ve Parakende Satın Al )

2012 yılından itibaren Ege, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerine satış yapmaya başlayan firmamız spor ve medikal ürünler satmaktadır. Medikal ve spor ürünlerinde 2500’ten fazla ürün kategorimiz bulunmaktadır. Dünyada spor ürünlerinde en seçkin firmalar olan Voit, Dynamics, Adidas, Excess, Denver Cars, Diesel-Profitness gibi firmaların ürünlerini sitemiz üzerinden edinebilirsiniz. Karşıyaka medikal ürünleri satın almak istiyorsanız detaylı bilgi edinmek için Karşıyaka’da bulunan şubemize gelebilirsiniz. Medikal ürünleri satın al için en doğru yerdesiniz. 2015 yılından beri medikal ürünlerin toptan satışını gerçekleştiriyoruz. Hasta Karyolası 2 Motorlu Ful ABS sistemine sahip olan karyolamız en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi.

W807 Wollex Tekerli Sandelye Akülü, WG-P130WOLLEX Tekerlekli Sandelye Akülü ve Freely 121C Akülü Tekerlekli Sandalye (Koltuk Tipi) gibi çeşitli tekerlekli sandalye ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tekerlekli sandalye siparişleriniz özel olarak özenle paketlenmektedir. Ürün  hiçbir hasarı bulunmadan size teslim edilmek için hazırlanır. Kargonuzu teslim almadan önce kontrol etmenizi öneriyoruz. Kargo firmasından kaynaklanan hatalar için değişim yapamamaktayız. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda kargoyu kabul etmeyin ve bize haber verin. Sitemiz üzerinde bulunan canlı destek biriminden veya (0232) 382 54 99 numarayı arayarak bize ulaşabilirsiniz. Kalender Sağlık firması müşterilerini mağdur duruma sokmaz. Akülü tekerlekli sandalyelerimiz çok kolaylıkla katlanıp taşınabilme özelliklerine sahiptirler.

Hasta Bakım Ürünleri Satın Alın

Hasta Karyolası 3 Motorlu ABS Asansörlü Lüx hasta yatağının baş ve ayak kısmı hasta veya hasta yakını tarafından ayarlanabilmektedir. Hareketli korkuluklar sayesinde hastaya hareket alanı sağlanmaktadır. Sökülebilen ahşap başlıklar ile yatağı çok kolay bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Hasta Karyolası 2 Motorlu FUL ABS hasta yatığımız ise standart bir yataktır. Medikal ürünlerimizde Medikal sahiplerine özel indirim yapmaktayız. Özel indirimlerinizden faydalanmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Web sitemiz üzerinden 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti almıyoruz. Ayrıca kargonuzun yanında size sürpriz hediyeler göndermekteyiz. Medikal ürünleri satın al kısmından toplu sipariş verebilirsiniz. Bu sayede kargo ücreti ödemekten de kurtulursunuz.

Freely 112 Akülü Tekerlekli Sandalye ve WG-P100 Wollex Tekerlekli Sandalye Akülü içinde bulunan hastaları daha rahat taşıyabilirsiniz. Arabalara özel Alüminyum Rampa Tekerlekli Sandalye için L212, 1XW20 kullanarak tekerlekli sandalyeyi kolaylıkla arabanın içine sokabilirsiniz. Hasta Karyolası 3 Motorlu ve Hasta Karyolası 2 Motorlu Alüminyum Korkuluk bulunan yataklarımız hastalar için oldukça konforludur. Hastaların yaşamlarını bir nebze daha kolaylaştırmak için bu yataklardan temin edebilirsiniz. Karşıya Medikal ürünleri arıyorsanız ürününüzü kolaylıkla bizden temin edebilirsiniz. Yurt içi kargo gönderimlerimizi Yurt içi  kargo firması ile yapmaktayız. Web sitemizde yer alan 6 ana kategori altından istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Ana sayfada yer alan ürün ara kısmından da ürününüzü aratabilirsiniz.

Vakum Sedye ile hastanenizin acil ambulansına kolaylıkla hasta taşıyabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde çocuklar için de medikal sağlık ürünleri bulunmaktadır. Freely 958LC-36 Manuel Özellikli Çocuk Puset, FREELY 958LC-41 MANUEL ÖZELLİKLİ ÇOCUK PUSET modelleri arasından çocuğunuza puset seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca W958 TEKERLEKLİ SANDELYE ÇOCUK ile çocuğunuzu rahat ettirebilirsiniz. Tekerlekli sandalyenin gövdesi alüminyumdan yapılmıştır. Katlanabilir şasesi sayesinde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Kol ve ayak koyma yerleri çıkartılabilir ve ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Tekerlekli sandalyemizde ayrıca refakatçi freni de bulunmaktadır. Medikal ürünleri satın al ile çok kolay bir şekilde hastanızın hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Üye olup sipariş verdiğinizde siparişinizin gideceği adresi ve faturanın gönderileceği adresi farklı olarak seçebilirsiniz.

FREELY 956LABQ MANUEL ÖZELLİKLİ ALUMİNYUM TEKERLEKLİ SANDALYE alüminyum alaşımlı gövdeden oluşmaktadır. Kol desteği yukarı kalkabilir ve ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Tekerlekli sandalyemiz aynı zamanda emniyet kemerine de sahiptir. 140 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet ekstra asistan tekeri de bulunmaktadır. Karşıyaka Medikal için Medikal ürünleri satın al için en doğru yerdesiniz. İnternet sitemiz üzerinden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL ile şifrelenmektedir. Böylelikle dışarıdan herhangi birisi ya da çalışanlarımız tarafından bilgileriniz görünmemektedir. Siparişleriniz aynı gün hazırlanır ve kargoya verilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları size Cumartesi, Pazar, resmi tatiller dışında ürünü teslim etmektedirler. İnternet sitemize hemen üye olarak uygun fiyatlarla medikal alışverişe başlayabilirsiniz.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here