Hasta Yatakları

0
139

Hasta Yatakları, bireylerin temel bakım hizmetlerinin yapıldığı hastane ortamlarında maksimum konfor ve işlevselliğin alınabilmesi amacıyla tasarlanmakta ve imal edilmektedir.

İşlevsel Hasta Yatağı Nasıl Olmalıdır?

Temel bir hasta yatağı öncelikle hastaların semptomlarını hafifletici özellikte olmalıdır. Özellikle boyun travması ve buna neden olan diğer hastalıkların varlığında hasta yatağının baş kısmının ileri derecede ayarlanabilir olması gerekmektedir. Sıradan hasta yatakları kullanılması durumunda hastalığın gidişatının olumsuz etkilenebileceğini unutmamalıdır. Yine hasta yataklarının bacak uzatılan bölümününde detaylıca ayarlanabilir olması hastalık semptomlarının hafifletilmesi ve iyileşme süresinin kısaltılması açısından önemlidir.

hasta yataklari
Resimde Emek Sağlık Grubu olarak sizlere sunduğumuz hasta karyolası çeşitlerinden bazılarını görmektesiniz.

Ayrıca detaylı düşünülerek tasarlanmış bir hasta yatağı kesintisiz bir uyku deneyimi sunmalıdır.

Hasta Karyolası İmalatı Nasıl Yapılır?

Biz Emek Hasta Yatakları Grubu olarak ince detayları atlamadan hasta karyolası imalatı yapıyoruz. Ürettiğimiz tüm karyola modellerimizde serum askısı ve dört parçalı yatak kurulumunu sizler için ücretsiz gerçekleştiriyoruz. 20 yıldır kesintisiz olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde temel amacımız hastaların kendilerini sağlıklı ve mutlu hissedebileceği yataklar üretmek olmuştur.

hasta karyolasi
Bizlere resimde görülen telefon numaralarından her türlü sorunuz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz tüm hasta karyolası modellerimizi incelemek ve fikir sahibi olmak için www.hastayataklari.co web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde müşteri temsilcimizle iletişime geçerek hasta yatağı satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here