Hasta Karyolası

0
113

Hasta Karyolası, yüksek konforlu yatış deneyimi ve bakım standartlarının yükseltilmesi amacıyla tasarlanmakta ve üretilmektedir. Hastane ortamında yatan hastalar için hasta yatağı hayati önem taşımaktadır.

İşlevsel Hasta Karyolası Nasıl Olmalıdır?

Sağlık profesyonellerinin bulunduğu ortamlarda hastalara yapılan müdahaleleri kolaylaştırması ve yatağa bağımlı bireylerin temel ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmesi açısından hasta karyolaları vazgeçilmez birer unsur olmuştur. Bireylerin hastalıklarına ve yaşlarına bağlı olarak doğru karyola seçimi acısız ve konforlu bir tedavi süreci sağlayacaktır.

hasta karyolasi secimi
Hasta karyolaları seçilirken hasta şartları mutlaka dikkatlice değerlendirilmelidir. Resimde Kariyer Medikal ürünlerini görmektesiniz.

2 motorlu elektrikli hasta karyolaları, lazımlıklı karyolalar, 2 motorlu abs panelli karyolalar, 3 ve 4 motorlu karyolalar gibi onlarca çeşidi bulunmaktadır. Bunlar sadece hastane ortamlarında değil huzur evleri, yaşam destek tesisleri ve ayakta tedavi klinikleri gibi ortamlarda da kullanılmaktadır. Ayrıca hasta karyolası alırken mutlaka şu faktörlere dikkat edilmelidir:

  • Karyolanın kullanılacağı yer
  • Motorlu veya manuel olması durumu
  • Karyolanın fonksiyonları
  • İskeletinin yapısı ve üretiminde hangi maddelerin kullanıldığı
  • Karyolanın dış kaplaması ve boyası
  • Tekerlek yapısı
  • Kulanılacak yatağın türü

Hasta Karyolası İmaalatı

Bizler Kariyer Medikal olarak yıllardır hasta karyolası imalatı ve satışı yapmaktayız. Tüm ince detayları düşünerek ürettiğimiz karyola çeşitlerini görmek için hemen www.kariyermedikal.com web adresine girebilir ve müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruları danışabilirsiniz.

kariyer medikal hasta yataklari
Resimde gördüğünüz telefon numaralarından bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Web sitemizden hasta karyolası kiralama ve satın alma işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here