Hasta Karyolası Kiralama

0
81

Hasta Karyolası, yatış deneyiminin mükemmelleştirilmesi ve bakım standartlarının en üst seviyeye çekilmesi amacıyla üretilir. Yatalak ve bakıma muhtaç hastalar için doğru hasta karyolasının seçilmesi çok önemlidir.

Hasta Karyolası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hasta karyolası, hastane ortamında hekimlerin müdahale alanını arttırmalı ve hastanın temel yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmesini sağlamalıdır. Hastaların ihtiyaçları gözetilerek özenle hazırlanmış hasta yatakları konforlu bir yatış deneyimi sunacaktır. Hasta karyolası almadan önce şunlara dikkat etmelisiniz:

  1. Karyolanın yerleştirileceği ortam
  2. Karyola iskeletinde hangi maddelerin kullanıldığı
  3. Dış kaplama ve boyası
  4. Tekerleklerinin büyüklüğü ve yapısı
  5. Hasta yatağı seçimi
hasta karyolasi nedir
Radikal Medikal tarafından üretilen hasta yatağı ve hasta karyolası ürünlerinden bazılarını görmektesiniz.

Ayrıca hasta karyolası ve hasta yatağı kiralama öncesinde mutlaka 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu çeşitlerine göz atmalısınız.

Hasta Yatağı Nereden Alınır?

1996 yılından bu yana hasta yatağı sektöründe hizmet veren Radikal Medikal, yılların verdiği tecrübe ile kaliteyi ön planda tutarak yurt içine ve yurt dışına satışlar yapmaktadır. Tüm detayları düşünülen ürünlerimiz için hemen www.radikalmedikal.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri temsilcimize bağlanıp hasta karyolası modelleri hakkında bilgiler alabilir ve hasta yatağı kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here