Dudak Estetiği Nişantaşı Seçeneklerimiz

0
53

Dudak Estetiğinin Avantajları

Kurumumuza doğrudan veya telefon aracılığıyla başvurarak dudak estetiği Nişantaşı avantajlarının tümünden faydalanabilirsiniz. Yüzü ile orantılı ve uyumlu dudakların sahibi olarak estetiği cerrahi alanda başlattığımız yeni ayrıcalıkların keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir yüz ile birlikte çok daha mutlu bireyler olacağınızın garantisini veriyoruz.

 Dudak Estetiğinin Önemi

Günümüzde dudak estetiği Nişantaşı seçeneklerimiz ile birlikte bize başvuranlara hep istedikleri dolgu estetiğine kavuşma imkanlarını sunuyoruz. İnsanın yüz bölgesi tanımlayıcı ögeler içermektedir. Yüzün en belirgin kısmı ise dudak bölümünü oluşturur. Bu bağlamda istenen oranlarda yüz ve dudak hatlarına sahip olmak isteyen herkes kurumumuza başvurarak dudak estetiği Nişantaşı seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Hem kişisel ve sosyal yaşamda hem de kurumsal hayatta dudak estetiğinin sağladığı ayrıcalıklar ile birlikte çok daha güvenli ve gülüşüne güvenen kişiler olmanız artık çok basit ve pratik.

Dudak Estetiği Çeşitlerimiz

Gerçekleştirdiğimiz ilk muayenelerden sonra dudak estetiği Nişantaşı seçeneklerinden hastamıza en uygun olanları öneriyor ve tatbik ediyoruz. Bununla birlikte tamamen yüzün ve dudak bölgesinin ihtiyaç duyduğu müdahalelere göre çeşitli dolgu estetiği türleri bulunmaktadır. Bunlardan ilkine dudak kalınlaştırma demekteyiz.

Dudak Kalınlaştırma

En sık işleme geçirdiğimiz uygulamalarımızın başında dudak kalınlaştırma uygulaması yer almakta. Genelde dudakları ince ya da istenilen oranda dolgun olmayan kişilere uygulamaktayız. Buna göre vücudun belli kısımlarından eser miktarda aldığımız yağları enjeksiyon vasıtası ile birlikte dudak bölgesine zerk etmekteyiz. Yan etki olarak birkaç günlük bir süreci kapsayan ödem ihtimali bulunmaktadır.

Doktorlarımız quartzclinique.com sitemizde de yan etkiler ve diğer unsurlar hakkında soru cevap şeklinde size gereken tüm bilgilendirmeleri online olarak yapmaktadır. Dudak kalınlaştırma uygulamalarımız kalıcı değil geçici bir işlemdir. Takriben 6 ay süresinin sonunda ek seanslar vermekte ve dudaklarınızı yeniden kalınlaştırmaktayız. Belli bir seans süresinden sonra uygulamaların tekrar yapılmasına da gerek kalmamaktadır.

Dolgu Uygulamalarımız

Son yıllarda en fazla uyguladığımız bir diğer işlem de dolgudur. Dolgular diğer müdahalelerden farklı olarak 1 yıl süreli etkin bir koruma sağlar. Hasta uygulama bittikten sonra eski sosyal hayatına geri dönebilir. Hiçbir yan etkisi olmayan bir uygulamamızdır.

Kaynak : http://www.quartzclinique.com/dudak-estetigi

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here