Defacto ile Plaj Alışverişi

0
118

Sıcak Kumlardan Serin Sulara Dolu Bir Cüzdan ile Varın

Bu sıcak yaz günlerinde hepimiz tatil yapmak için can atıyoruz ve bulduğumuz her fırsatta denize gitmek istiyoruz. Denize girip, güneşlemeyi ve plajda eğlenceli oyunlar oynamayı çok seviyoruz. Hadi gelin tatil öncesi plaj çantanızdaki eksiklerimize bakalım ve beraber tamamlayalım. Evet ilk akla gelen ihtiyacımız bir mayo/bikini elbette. Peki başka nelere ihtiyacımız var?

İlk düşünmemiz gereken şey zararlı güneş ışınlarından ve sıcaktan korunmak olmalıdır. Yaz dönemi güneş, özellikle öğlen saatlerinde, oldukça zararlıdır. Cildimiz güneşe ilk tepki veren organımızdır ve UV ışınlarından çok kötü etkilenebilir. Bu yüzden 30 faktör ve üzeri bir güneş kremi edinmek, cilt sağlığımız için önemli bir adım olacaktır. Ardından tarzımızı yansıtan hoş bir güneş gözlüğü edinerek devam edebiliriz. Güneş gözlüğü şık olmanın yanı sıra aynı zamanda kaliteli de olmalı ki, bizi zararlı ışınlardan koruyabilsin.

defacto indirim kodlari
Defacto indirim kodlarıyla ilişkili görsel.

Güneşten korunabilmek için diğer önemli aksesuar ise kesinlikle bir şapkadır. Şapka, tarzımıza göre tercih yelpazemizin geniş olduğu bir üründür. Şık görünmek isteyen kadınlar hasır ve geniş gölgelikli şapkaları tercih ederken, sportif kadınlar ve erkekler daha farklı modeller tercih eder.

Kızgın kumlarda yürürken ayağınız yanmadan dolaşmak için, hoş desenlere sahip ve hareketli anlar için kaliteli parmak arası terlikler, hem kadınlar hem de erkekler için yazın olmazsa olmazıdır. Ayrıca havlusuz bir plaj çantası da düşünülemez. Güzel desenlere sahip, bu yılın trendlerine uygun ve tarzınızı yansıtan bir plaj havlusu denizden çıktıktan sonra ilk ihtiyaç duyacağınız şeydir. Ve emin olun şık bir plaj havlusu aynı zamanda prestijinizi de belirler.

Aynı zamanda plajda sadece bikini ile dolaşmak da olmaz. Bikini ve mayo üzerine giyeceğimiz hoş bir plaj bluzu ya da elbisesi stilimizi yansıtan önemli bir parçadır.

DeFacto ile Plaj Alışverişi

E bir sürü şey saydık ve doğal olarak “Bunların tamamı ciddi bir maliyet, zaten tatile masraf yapıyoruz, bir de hazırlığına bir dünya para mı harcayacağız?” diye düşünebilirsiniz. Yanılıyorsunuz. Ekonomik bir alışveriş yapmak hepimizin ihtiyacı ve DeFacto tam da bunun adresi. Tatile çıkmak isteyenlerin boş bir cüzdanla tatile gitmemesi için plaj giyiminde Defacto indirim seçeneklerinden faydalanarak, hesaplı bir alışveriş yapabilir ve aynı zamanda şık bir plaj insanı olmak için tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. İyi Tatiller.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here