Burun Revizyon Estetiğiyle İlgili Sorularını Bekliyoruz

0
65

Burun Revizyon Estetiğiyle İlgili Sorularını Bekliyoruz

Güzel ve mükemmel bir dış görünüme sahip olmak herkesin arzusudur. Bunun için birden fazla estetik operasyonlarını göze alabilenler de vardır. Ülkemizde ise, burun estetiği yaptıran veya bu yönde arzusu bulunanların sayısı fazladır ancak her burun estetiği operasyonundan sonra arzu edilenle elde edilen arasında bir fark medyana gelebiliyor. Bunun sebebi, doğru yöntemler, teknikler veya uzman doktorların seçilmemiş olmasından ileri gelebilir. Hastadan kaynaklanan nedenler de, yapılan ilk estetik operasyonun başarısız olmasını sağlayabilir.

burun revizyon estetigi
Burun revizyon estetiği kusursuz bir görünüme sahip olmak için çok iyi bir seçenek olabilir.

Op. Dr. Mustafa Ali Yanık tarafından revizyon burun estetiğine dair merak edilenler cevaplanıyor. Burunrevizyonestetigi.com üzerinden gelen tüm sorulara bizzat cevap veren Op. Dr. Mustafa Ali Yanık, alanında uzman ve başarılarıyla tanınan kişilerden birisidir. Burun estetiğinde yaşanılan sorunlardan dolayı arzu edilen burna sahip olmayan kişiler için revizyon estetik operasyonlarının gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Revizyon Burun Estetiği Zor mu?

Op. Dr. Mustafa Ali Yanık tarafından yapılacak revizyon operasyonlarının başarısı oldukça yüksektir. Ancak ikinci bir operasyonun birincisinden daha zor olacağını ifade edebiliriz. bunda hastanın pasikolojik kaygılara sahip olması, inancının yitirilmesi ve bu nedenle vücutta değişik fonksiyonların hareketliliği başta geliyor. diğeri de, birinci ameliyattan sonra iyileşmeye henüz başlamış veya yeteri derecede beslenemeyen kıkırdak dokuları üzerinden ikinci işlemin yapılmasının zorluğudur.

Her ne olursa olsun ilk operasyon sonrasında elde edilen sonuçtan memnun kalmayan kişilerin ikinci revizyon için harekete geçmeleri gereklidir. Durumlarının incelenmesi, burunun ikinci bir ameliyata uygun olması gibi değişik tetkiklerden sonra ikinci bir müdahale yapılabilir. Bu müdahale sırasında her şeyin inceden inceye hesap edilmesi lazımdır. Op. Dr. Mustafa Ali Yanık gibi uzman ve sabırlı doktorlar tarafından yapılması gereklilik arz eden revizyon ameliyatlarında birinci sınıf teknik ve ekipmanların kullanımı önemlidir.

Kişinin ikinci ameliyattan sonra arzu edilen buruna yakın optimum burun yapısına sahip olabilmesi mümkündür. Bu durumun yüzde yüz başarılı olması veya başarı şansının daha düşük oranda olması, burunun yapısıyla doğrudan alakalıdır. İkinci operasyon sonrasında burundaki fonksiyonların iki yıl kadar izlenmesi ve takip edilmesi oldukça elzemdir.


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi konu altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyarım.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here