Baby Face Beauty

0
63

Baby Face Beauty ile parlak ciltler!

Baby Face Beauty lazer desteği ile uygulanan ve bu nedenle de diğer klasik cilt bakımlarından oldukça farklı bir bakım işlemidir. Lazer destekli Baby Face Beautycilt bakım işleminde anti-aging maddelerin tümü uygulama esnasında cildin alt katmanlarına ulaştırarak optimum fayda sağlıyor.

Baby Face Beauty nedir ve farkı nedir?

Baby Face Beauty ile cilt bakım uygulamasında 1927nm dalga boyuna sahip thulium lazer sistemi yer almaktadır ve bu sayede cilt bakım uygulaması çok daha başarılı ve etkili sonuçlar sunmaktadır. İşlemde kullanılan thulium lazer ışınlarının sayesinde uygulama yapılan alanda mikro-kanallar açılır ve cildin var olan problemlerine göre hekimler tarafından seçilen A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilir.

Uygulamanın diğer cilt bakımlarından ayrılan en önemli farklarının başında tedavi süresinin 15- 20 dakikalık kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriliyor olmasıdır. Bunun haricinde ağrısız ve acısız bir uygulama olması ve hafif kızarıklıklar dışında başka bir yan etkisinin olmaması da kişilerin tercih etmelerine neden olmaktadır.

Baby Face Beauty ile cilt bakımı nasıl yapılır?

Baby Face Beauty ile cilt bakım uygulaması iki farklı aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle cildin sorunlarına ve durumuna göre thulium lazer ışığı ile cildin üst tabakasında yani yüzeyinde minik mikro kanallar açılmaktadır. Daha sonrasında açılan bu kanallara cilt için gerekli tedaviyi sağlayacak ürünler yedirilir ve daha sonrasında da 10 dakika maske uygulanır. Bu mucizevi cilt bakım uygulaması sayesinde gözeneklerde ve ciltte sıkılaşma meydana gelerek, ciltte beyazlatılma, ciltte parlama, ince ve minimal kırışıklıkların giderilmesi ve boyun bölgesinde gençleştirilme sağlanabilmektedir. Aknelerin ve akne izlerinin de minimal seviyede olanlarının tedavisi yine Baby Face Beauty ile cilt bakım uygulaması sayesinde tedavi edilebilmektedir.

Uygulama seansları ise kişilerin ciltlerine bağlı sorunlara göredeğişkenlik gösterse de ortalama olarak 3-4 seans sürmektedir. Her bir seans aralığı ise 1 ya da 2 haftalık periyotlarda uygulanmaktadır. Detaylı bilgilere www.babyfacebeauty.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.

Reklam
Dikkat bu bir sponsorlu yayındır ve reklam öğeleri içermektedir.

Haydi Hemen Bir YORUM Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here