Ayaktan Başvurularda Ödeme Listesi

Tıbbi Kontrol : Bu yazı tıbbi açıdan Dr. Erhan Yavuz tarafından kontrol edilmiştir. ✔️

Ayaktan Başvurularda Ödeme Listesi

Ayaktan Başvurularda Ödeme Listesi, 2016 yılında sağlık bakanlığı tarafından yayımlanmıştır. bu versiyon 2016 tüm güncellemelerini içermektedir. Dokümanın bir örneğini alttaki resimde görebilirsiniz:

Ayaktan Basvurularda Odeme Listesi ile ilişkili görsel.
Ayaktan Basvurularda Odeme Listesi ile ilişkili görsel.

Dokümanın orjinal halini indirmek için alttaki butona tıklayınız.

doktordanhaberler indir


Merak ettiklerinizi ve eklemek istediklerinizi yazı altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Cevap vermekten mutluluk duyacağım.

Photo of author

Dr. Erhan Yavuz

2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim hayatımı tamamladım. İlk görev yerim olan Erzurum'un Narman ilçesinde Narman İlçe Devlet Hastanesi'ne atandığımda zorlu günler benim için başladı. Acil serviste doktor olarak çalışmak, canlara dokunmak güzeldi ancak kendimi tekrarlamaya başladığım hissi beni rahatsız ediyordu. Başarılı işler yapmanın ötesinde daha fazla kişiye ulaşmak ve kitlelere seslenmek gerektiğini düşünmüştüm hep. İşte tam da bu düşünceli zamanlarda atıldı temelleri Doktordan Haberler'in. Ben farklı farklı devlet hastanelerinde, sağlık kurumlarında gezerken bloğum dediğim bu siteden her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeye başladım. 2020'yi bitirdiğimiz bu günlerde artık her gün binlere ve onbinlere ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Bıkmadan usanmadan ziyaretçilerimin sorduğu sorulara doktor kimliğimle cevap vermeye devam edeceğim. Yüzbinlere, milyonlara ulaşmak dileğiyle :)

Yorum yapın